LETNÍ GOLFOVÝ KEMP 2014

Fotogalerie z Letního golfového kempu 2014 ZDE.

Alfredov 50Termín Dětského golTermín Dětského golfového kempu, tradičně probíhajícího v posledním prázdninovém týdnu, letos vychází na 23.8. (alternativně 22.08 viz. níže) až 30.8.2014.

Vzhledem k objektivnímu zvýšení výkonnosti u některých individuálně trénujících hráček v dětské kategorii např. Viktorky Sasové nebo Natálky Marinkovové, která po řadě zlepšení osobního HCP dnes poprvé dosáhla jeho singlové úrovně, se ukazuje, že tato koncepce s využitím moderních postupů trénování a systematická příprava je vysoce efektivní a směřuje k jasným výsledkům, zvýšení herní výkonnosti a výraznému snížení hendikepů.

I proto v letošním roce dojde poprvé ke změně koncepce golfového kempu tak, aby po celou dobu jeho trvání bylo posíleno individuální trénování dětí, se zaměřením na odstranění konkrétních nedostatků a slabin ve hře. Děti budou na prvním tréninku rozděleny do tréninkových dvojic, v nichž setrvají po celou dobu kempu. Dvojice budou stanoveny na základě výkonnosti, věku a dalších atributů nezbytných pro efektivní zvládnutí tréninkové náplně.

Cena Dětského golfového kempu 2014 zahrnuje golfovou výuku, herní praxi, základní herní dovednosti, řešení konkrétních situací při hře, výuku pravidel, vstup na driving a drivingové míče, hru na hřišti, startovné a green fee v kontrolních turnajích, startovné v Nočním turnaji, hraném svítícími míčky, ubytování ve dvojlůžkových pokojích****, plnou penzi (5 jídel/den), pitný režim, vstup do hotelového wellness, uložení golfového vybavení, Wifi a internet v prostoru hotelu, výlety, služby profesionálních trenérů po dobu tréninku a golfové výuky, dozor v době osobního klidu, ceny do pořádaných turnajů, přepravu Most - Alfrédov a zpět.

Cena Dětského golfového kempu 2014 činí 16.870,- Kč, z nichž je 8.000,- Kč hrazeno klubem jako příspěvek trénujícím dětem a 8.870,- Kč je doplatek rodičů (doplatek rodičů je zachován na úrovni roků 2012 a 2013). V případě odjezdu 22.8. a účasti na European Tour na Albatrosu (viz. Program kempu) se doplatek zvyšuje pouze o cenu za jednu noc, ve výši 780,- Kč.

Věnujte pozornost příspěvku na dětský tábor od Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR. Informace ZDE.

Úhradu ceny kempu je možné provádět od dnešního dne bezhotovostním převodem ve prospěch účtu 915208643/0300, s variabilním symbolem, kterým je rodné číslo účastníka nebo v hotovosti v recepci klubu.

Program Dětského golfového kempu 2014 je připravený s ohledem na individuální potřeby dětí:

23.08.2014 Odjezd z Mostu, ubytování dětí, seznámení s areálem a organizací kempu, odpolední trénink
24.08.2014 Tréninkový den - putting, driving - pořízení záběrů pro srovnávací videoanalýzu, golfová pravidla
25.08.2014 Kontrolní turnaj (dopoledne), trénink (odpoledne) - střední železa (s použitím technologie Zepp)
26.08.2014 Tréninkový den - putting, driving - krátká železa se zaměřením na techniku přihrávání
27.08.2014 Volný den, výlet do Plzně - Dinopark, ZOO, koupání Bolevecký rybník, po návratu test z golfových pravidel
28.08.2014 Trénink (dopoledne) - putting, střední a dlouhá železa, kontrolní turnaj (odpoledne), course management
29.08.2014 Tréninkový den - putting, driving - pořízení záběrů pro srovnávací videoanalýzu, střední železa, dřeva
30.08.2014 Trénink (dopoledne), sbalení věcí a odjezd do Mostu, vyhlášení výsledků kempu (cca v 17:00 hod.), příprava na noční turnaj, turnaj hraný svítícími míčky (ukončení v cca 24:00 hod.)

Poznámka: V případě zájmu dětí a rodičů bude odjezd z Mostu již v pátek 22.08.2014 v ranních hodinách tak, abychom se od cca 10:00 hod. mohli zúčastnit turnaje European tour na Albatrosu a prohlédnout si i jeho zázemí.

Přihláška je k dispozici v klubovně, při dětském tréninku nebo je ke stažení ZDE.

Případné dotazy k Dětskému golfovému kempu 2014 odpovíme na dětském tréninku či na standardních informačních e-mailech např. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Z Dětského golfového kempu 2014 bude opět vydána fotokniha dokumentující jeho průběh.

S pozdravem Linda Mannová, členka PGA Czech