LETNÍ GOLFOVÝ KEMP 2015

Fotogalerie z Letního golfového kempu 2015 ZDE.

Místem konání je opět golfový resort Darovanský Dvůr, do nějž se s letním kempem vracíme po 3 letech.

9-2Termín Dětského golfového kempu, tradičně probíhajícího v posledním prázdninovém týdnu, letos vychází na 24. 8. až 29. 8. 2015.

V letošním roce je změněna koncepce kempu - účastníci budou rozděleni do dvou skupin, přičemž první bude tvořena začátečníky a dětmi bez golfového hendikepu - cílem skupiny bude osvojení základních golfových dovedností a příprava dětí pro získání "zelené karty" resp. základního HCP 54.

Druhá skupina bude tvořena pokročilejšími hráči a její činnost bude zaměřena na individuální potřeby jedinců a zkvalitnění konkrétních herních činností.

Cena Dětského golfového kempu 2015 zahrnuje golfovou výuku, herní praxi, základní herní dovednosti, řešení konkrétních situací při hře, výuku pravidel, jeden výtisk platných Pravidel golfu R&A, vstup na driving a drivingové míče, hru na hřišti, startovné a green fee v kontrolních turnajích, startovné v Nočním turnaji, hraném svítícími míčky, ubytování ve dvoj až trojlůžkových pokojích***, plnou penzi (5 jídel/den), celodenní pitný režim, vstup do hotelového bazénu, uložení golfového vybavení, Wifi a internet v prostoru hotelu, výlety, služby profesionálních trenérů po dobu tréninku a golfové výuky, dozor v době osobního klidu, ceny do pořádaných turnajů, přepravu Most – Darovanský Dvůr a zpět.

7-4Cena Dětského golfového kempu 2015 činí 16.720,- Kč, z nichž je 8.500,- Kč hrazeno klubem jako příspěvek trénujícím dětem a 8.220,- Kč je doplatek rodičů. Uvedená cena se týká členů I.GCM a dětí trénujících (hrajících) v Mostě. Pro ostatní účastníky kempu platí cena bez příspěvku mosteckého klubu.

Věnujte pozornost možnostem příspěvku na pobyt dětí na golfovém kempu, který poskytují některé zdravotní pojišťovny (informace na webových stránkách pojišťoven).

Přihlášku je nezbytné odevzdat nejpozději do 20. 7. 2015.

Úhradu ceny kempu je možné provádět od dnešního dne, nejpozději však do 24. 7. 2015, bezhotovostním převodem ve prospěch účtu 915208643/0300, s variabilním symbolem, kterým je rodné číslo účastníka nebo v hotovosti v recepci klubu nebo na základě vydané faktury (po dohodě s klubem),

Program Dětského golfového kempu 2015:

24.08.2015 Odjezd z Mostu, příjezd do Darovanského Dvora, ubytování dětí a uložení golfového vybavení, seznámen s areálem a organizací kempu, odpolední trénink.

25.08.2015 Tréninkový den - putting, driving - videoanalýza, golfová pravidla

26.08.2015 Kontrolní turnaj (dopoledne), trénink (odpoledne) - střední železa (s použitím technologie Zepp)

27.08.2015 Tréninkový den - putting, driving - krátká železa se zaměřením na techniku přihrávání

28.08.2015 Trénink (dopoledne) - putting, střední a dlouhá železa, kontrolní turnaj (odpoledne), course management (večer)

29.08.2015 Trénink (dopoledne), sbalení věcí a odjezd do Mostu, kontrolní turnaj, vyhlášení výsledků kempu (cca v 17:00 hod.), přidělní nových HCP a udělení "zelených karet", příprava na Noční turnaj, turnaj hraný svítícími míčky (ukončení v cca 23:00 hod.)

21V průběhu letního golfového kempu bude organizována návštěva rodičů v golfovém resortu Darovanský Dvůr. Termínem bude pravděpodobně čtvrtek 27. 8. 2015. Rodiče či rodinní příslušníci, kteří by se chtěli zúčastnit budou vítáni.

Případné dotazy k Dětskému golfovému kempu 2015 odpovíme na dětském tréninku či na standardních informačních e-mailech Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Z Dětského golfového kempu 2015 bude opět vydána fotokniha dokumentující jeho průběh.

S pozdravem Linda Mannová, členka PGA Czech

Informace pro tisk ZDE.