Seminář pro rodiče trénujících dětí

cgf-logoVážení rodiče,

v neděli 27. listopadu 2016 od 13:00 do 18:00 hod. pořádá Česká golfová federace seminář pro rodiče mladých hráčů, který bude zaměřený na několik zásadních a důležitých témat týkajících se výkonnostního golfu.

Přednášet budou odborníci, kteří se v golfovém prostředí delší dobu pohybují, spolupracují s našimi nejlepšími hráči a mají mnoho zkušeností s výkonnostním i vrcholovým sportem.

Cílem tohoto semináře je přiblížit rodičům současný trend přípravy mladých golfistů. Přednášky budou vedeny na následující témata:

  • kondiční příprava – v jakém věku je důležité začít dělat kondiční přípravu a jak by měl proces přípravy vypadat - přenáší Mgr. Milan Mojžíš kondiční trenér ČGF a autor příručky „Kondiční příprava pro golfisty“, která vychází koncem roku 2016
  • fyzioterapie – proč je u dětí důležitá fyzioterapie - regenerace, relaxace, prevence proti zranění - přednáší PhDr. Sendi Lagatorová, první fyzioterapeutka v ČR s certifikací Titleist Performance Institute Medical Professional (TPI) Level 2
  • psychologie – komunikace mezi hráčem, rodičem a trenérem, jak děti správně motivovat, jak předejít syndromu vyhoření atd. - přednáší Mgr. Michal Šafář, předseda Asociace psychologů sportu v ČR, který spolupracuje např. s tenistkou Petrou Kvitovou

Každá přednášku bude trvat přibližně 45 až 60 minut. Navíc zazní také několik slov k fungování Tréninkového systému ČGF od manažera reprezentace Mgr. Petra Šavrdy.

Seminář, který se uskuteční v Praze v Erpetu, je určený především pro rodiče golfistů ve věku 10 až 15 let.

V případě zájmu se prosím přihlaste co nejdříve na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , kapacita je omezená! Seminář je určený primárně pro rodiče, nikoliv pro děti! Vzhledem k omezené kapacitě prosíme, aby se účastnil vždy pouze jeden rodič.