BUDUVASIMPRUVODCEM SLOGAN

 

SNAG golf

 

SNAG Golf Action Reel from SNAG Golf on Vimeo.

snag boy

4az6SNAG GOLF® je výukový systém určený pro nejmenší golfisty a golfistky tj. pro děti od 4 do 6 let. Mostecký klub je jedním ze tří hřišť, které v České republice zajišťují certifikovanou výuku golfových dovedností, prostřednictvím tohoto celosvětově uplatňovaného systému.

SNAG GOLF® využívá speciální plastové hole, které svou hmotností odpovídají dětským schopnostem a jsou uzpůsobeny pro správný úchop. Speciální jsou i používané míčky, které svou barevností, velikostí i strukturou usnadňují golfové údery.

Golfová výuka odpovídá mezinárodnímu standardu, který vznikl v USA a je realizována v systému postupových kurzů na úrovni BASIC, ADVANCED a EXCELENCE. Tyto kurzy probíhají v rozsahu 5ti denních bloků rozdělených do 5ti navazujících týdnů (vždy ve středu od 16:00 do 17:00 hod). Všechny kurzy jsou dále rozděleny do 3 bloků tzn. například BASIC No. 1, BASIC No. 2 a BASIC No. 3 atd. u všech kurzů, čímž je výuka rozplánována v rozsahu jedné golfové sezóny. Po jejím ukončení děti bez problémů zvládají přechod na standardní golfovou výbavu, přičemž si zachovají veškeré pohybové a dovednostní návyky, které prostřednictvím systému SNAG GOLF® získaly. Každý kurz je zakončený golfovou zkouškou a každé dítě obdrží golfové vysvědčení nezbytné k postupu do vyšší úrovně kurzu.

 

 snaglogo-300x88

 

1. SNAG video ZDE.

2. SNAG video ZDE.

3. SNAG video ZDE.

4. SNAG video ZDE.

patka