BUDUVASIMPRUVODCEM SLOGAN

 

Lekce a kurzy

Rychle, zábavně, levně - základy golfu je možné se naučit za pár dnů. Hlavním předpokladem úspěchu je kvalifikace trenérky, zkušenost, motivace a schopnost s humorem a v rekordním čase naučit, jak úspěšně zkrotit golfové hole. Nikdy není pozdě...

Uvedené ceny jsou převzaty z ceníku I. Golf Club Most o.s. a jsou hrazeny klubu, prostřednictvím recepce. lindaset5

 

Základní tréninková jednotka 25 minut

Jedná se o minimální tréninkovou jednotku, kterou doporučuji spíše hráčům pro odstranění případného problému ve švihu, v postoji, případně v puttování. Doba tréninku slouží k analýze chyby, nalezení chyby a její korekci. Jsou doporučeny postupy k odstranění problému (drill), které hráč dále opakuje samostatně.

Cena 350,- Kč

 

Rozšířená tréninková jednotka 55 minut

Jedná se o dvě základní tréninkové jednotky, které díky spojení poskytují více času k řešení golfové problematiky. Doporučuji začátečníkům pro úvodní seznámení s golfem a pokročilým hráčům pro důsledné odstranění problému ve švihu, v postoji, v puttování nebo v jiných golfových dovednostech.

Cena 650,- Kč

 

Kurz Od 0 po Zelenou kartu

Jedná se o kurz určený výhradně začínajícím golfistům a je plánován v rozsahu 20 základních tréninkových jednotek a absolvování praktické i písemné zkoušky pro získání herní způsobilosti (HCP 54)

Cena 10.500 7.500,- Kč

 

Víkendový kurz

Jedná se o kurz probíhající od pátku 16:00 hod do neděle 18:00 hod. Rozsah je stanoven na 6 základních tréninkových jednotek. Klient si v daných časech samostatně určí začátky a konce tréninků tak, aby mu vyhovovaly. Tréninkové jednotky může slučovat nebo čerpat dílče s potřebnými přestávkami. Jedná se o intenzivní formu tréninku zaměřenou na konkrétní golfové dovednosti nebo konečnou přípravu před zkouškou k získání herní způsobilosti (HCP 54).

Cena 2.100 2.000,- Kč

 

Týdenní kurz

Jedná se o kurz probíhající od pondělí 9:00 hod do pátku 16:00 hod. Rozsah je stanoven na 8 základních tréninkových jednotek. Klient si v daných časech samostatně určí začátky a konce tréninků tak, aby mu vyhovovaly. Tréninkové jednotky může slučovat nebo čerpat dílče s potřebnými přestávkami. Jedná se o intenzivní formu tréninku zaměřenou na komplexní golfové dovednosti nebo konečnou přípravu před zkouškou k získání herní způsobilosti (HCP 54).

Cena 2.800,- 2.500,- Kč

 

Měsíční kurz

Jedná se o kurz probíhající v časovém rozsahu maximálně 30 dnů. Rozsah je stanoven na 8 rozšířených tréninkových jednotek. Klient si v daných dnech samostatně určí začátky a konce tréninků tak, aby mu vyhovovaly. Tréninkové jednotky může slučovat nebo čerpat dílče s potřebnými přestávkami. Jedná se o běžnou formu tréninku zaměřenou na komplexní golfové dovednosti nebo na přípravu před zkouškou k získání herní způsobilosti (HCP 54).

Cena 5.200,- 4.700,- Kč

 

Intenzivní kurz

Jedná se o kurz probíhající v časovém rozsahu maximálně 10 dnů. Rozsah je stanoven na 16 základních tréninkových jednotek, které jsou čerpány v blocích po 4, tzn. 4 x 25 min. Klient si v daných dnech samostatně určí začátky a konce tréninků tak, aby mu vyhovovaly. Tréninkové jednotky může dále slučovat nebo čerpat dílče v určených blocích. Jedná se o intenzivní formu tréninku zaměřenou na komplexní golfové dovednosti nebo na přípravu před zkouškou k získání herní způsobilosti (HCP 54).

Cena 5.600,- 5.100,- Kč

 

Zkouška k získání herní způsobilosti (HCP 54)

Viz. Golfové zkoušky ZDE (zkouška na ZK) a ZDE (zkouška pro Místní herní způsobilost)