BUDUVASIMPRUVODCEM SLOGAN

 

Videoanalýza

Jedním z nejdůležitějších prvků golfové přípravy je efektivita tréninků, která je ovlivněna mnoha faktory, od pohybového nadání, přes schopnost aplikovat základní principy do realizace golfového švihu až po představivost hráče. Staré české přísloví říká, že

 Je lepší jedenkrát vidět, než desetkrát slyšet

a praxe jeho pravdivost potvrzuje.

PRO TRÉNOVÁNÍ VYUŽÍVÁM SE SVÝMI ŽÁKY DVA ZCELA NEZÁVISLÉ MONITOROVACÍ SYSTÉMY, KTERÉ SE VŠAK V PRAXI IDEÁLNĚ DOPLŇUJÍ A PROTO DOSAHUJEME S KLIENTY VYSOKOU EFEKTIVITU A MĚŘITELNÉ VÝSLEDKY V KRÁTKÉM ČASE.

 

SYSTÉM V1 PRO

vonelogoZ důvodu efektivity výuky a tréninku používám pro videoanalýzu software V1 PRO, který názorně zobrazuje všechny hlavní parametry Vašeho golfového švihu:

Obsah analýzy lze zobrazit na počítači i na mobilních zařízení, sdílet na stránkách sociálních médií, zejména na Facebooku, YouTube a Twitteru. Kromě hmatatelných výsledků se tak můžete pochlubit i svým přátelům a známým s pokroky, kterých v golfu dosahujete.

V1 PRO umožňuje účelně evidovat a analyzovat švih, nebo jej porovnat metodou „side-by-side“ se švihy z knihovny nejlepších světových profesionálních hráčů. Můžete si tak na hřišti zatrénovat a doma následně prohlížet natočený materiál, odhalit chyby a připravit se na další zlepšení.

 

 

SYSTÉM ZEPP od společnosti GOLF SENSE

GolfSense logo 274x109K analýze využívám senzor ZEPP, který zachycuje a monitoruje švih ve třírozměrném prostoru a zaznamenává 1.000 datových bodů za sekundu. Tento senzor byl poprvé představen na veletrhu CES 2014, který se konal v Las Vegas od 6. do 10.1.2014. Jedná se tedy o horkou novinku, v Evropě dosud nedostupnou, kterou mi UPS doručilo 16.1. letošního roku.

 

patka