BUDUVASIMPRUVODCEM SLOGAN

 

Turnaje na zkoušku

golfmostlogo

Ve spolupráci s I. Golf Club Most jsme zavedli novinku, která má umožnit účastníkům tréninkového procesu, kteří ještě nezískali osvědčení pro hru (nemají HCP), aby si vyzkoušeli atmosféru skutečného turnaje a zahráli si mezi „svými“.

vyherce

 

Hráči bez HCP se nemohou účastnit běžných golfových turnajů,neboť nedosáhli minimální potřebné výkonnosti. Podobná situace panuje i u hráčů s HCP 37 až 54, kteří se zúčastňovat mohou, ale nečiní tak, neboť se domnívají, že budou hru ostatním zdržovat, nemají dostatečnou výkonnost nebo budou kritizováni ostatními hráči. Chceme všem usnadnit krok do neznáma a dokázat, že veškeré obavy jsou zcela neopodstatněné. Proto jsem s klubem připravila sérii „Turnajů golfových očekávání“, který je určen výhradně pro hráče s hendikepem 37 až 54 a bez HCP (hráči s lepším HCP do něj nemají přístup).

 

Jedná se o jedinečnou příležitost, jak si zahrát golf pouze s partnery s podobnou výkonností, v uvolněné atmosféře a okusit atmosféru skutečných turnajů. Jako zvláštní bonus je hráčům umožněno stanovit si vlastní složení flajtů (skupin hráčů) z přátel a známých tak, abyste se cítili komfortně po celou dobu hry. Každý hráč se může rozhodnout, zda odehraje zkrácené soutěžní kolo, tzn. 9 nebo plné kolo tj. 18 jamek.

 

Jedenkrát měsíčně tak máte možnost odhodit obavy a nechat zvítězit sportovního ducha, přihlaste se do turnaje, přijít, okusit atmosféru turnaje a vyhrát první golfové ceny.

patka