BUDUVASIMPRUVODCEM SLOGAN

 

O mě..

lindaset3 small

Milí golfoví přátelé,

jsem Linda Mannová a golfu jsem se začala věnovat v roce 2001 v Mostě. Se základy jsem se seznámila u jednoho z nejuznávanějších golfových trenérů, pana Oldřicha Nechanického v Mariánských Lázních, pod jehož vedením jsem se golfu začala vážně věnovat v roce 2004, kdy jsem dostala možnost hrát za Royal Golf Club Mariánské Lázně v extralize žen, tedy nejvyšší golfovou soutěž, která v ČR existuje. V roce 2008 jsme obsadily 3. Extraligové místo a o rok později jsme postoupily do finále Extraligy golfu družstev žen. Již v tomto období jsem se podílela na trénování dětí jako asistentka trenéra. V roce 2011 jsem se stala mistryní Royal Golf Club Mariánské Lázně ve hře na rány a dosáhla jsem hendikepu 4,0. Tímto okamžikem jsem úspěšně zakončila svou amatérskou golfovou kariéru.

Práce s dětmi i dospělými se mi natolik zalíbila, že jsem se v roce 2012 stala členkou PGA Czech (České golfové profesionální asociace) a svůj další profesní život jsem spojila nejenom s hraním golfu, ale i s trénováním a předáváním zkušeností začínajícím i pokročilým golfistům.

V roce 2012 jsem zahájila studium na Vysoké škole finanční a správní a také studium ve Vzdělávacím a školicím středisku FSGA, absolvovala jsem kurz výuky SNAG GOLF ACADEMY pod vedením anglického lektora a stala se jedním ze tří českých trenérů s nejvyšší kvalifikací pro SNAG systém

certifikáty ke stažení ZDE (Level1) a ZDE (Level2)

patka